In de eerste plaats moet ik zeggen dat ik prettig verbaasd ben over de aandacht die ik de afgelopen dagen mag genieten. Ik heb bezoekers die vijf keer per dag even komen gluren of er 'al nieuws is'. Het is ontroerend, en meteen ook triest. Als ik die belangstelling zeventien jaar eerder zou hebben gekregen dan had de wereld er momenteel heel anders uit gezien. Dit stuk van de wereld bedoel ik daarmee uiteraard. Het is ontroerend, en meteen ook triest. Als ik die belangstelling zeventien jaar eerder zou hebben gekregen dan had de wereld er momenteel heel anders uit gezien. Dit stuk van de wereld bedoel ik daarmee uiteraard.

In de eerste plaats moet ik zeggen dat ik prettig verbaasd ben over de aandacht die ik de afgelopen dagen mag genieten. Ik heb bezoekers die vijf keer per dag even komen gluren of er ‘al nieuws is’.

Het is ontroerend, en meteen ook triest. Als ik die belangstelling zeventien jaar eerder zou hebben gekregen dan had de wereld er momenteel heel anders uit gezien. Dit stuk van de wereld bedoel ik daarmee uiteraard.

Via omwegen kwam ik dit bericht tegen met een link naar een artikel dat geschreven is door een neef van de gevaarlijkste politicus van deze tijd.

P.S. Met dat andere stukkie ben ik nog bezig. Ik moet daar regelmatig pauzes in nemen om te voorkomen dat mijn brein zó oververhit raakt dat er stoom uit mijn oren komt.